Publikoi skenat erotike me modelin, Enca pendohet dhe i zhduk nga Instagrami

Pëlqej
Enca duket se këtë herë do të godasë më fort se cdo herë tjetër.

Ajo e ka përgatitur ashër terrenin për këngën e radhës, dhe mesa duket klipi do të vijë edhe me nota erotike.

Enca ka publikuar në rrjetet e saj sociale disa momente intime me modelin me famë botërore Pierluigi Fracassi.

Ata duken mjaft të afërt me njëri tjetrin teksa janë të zhveshur dhe shkëmbejnë puthje të zjarrta.

Ama Enca është penduar shpejt dhe i ka zhdukur nga Instagrami. /albeu.com/
Shtuar më 13/03/2018, ora 17:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori