Publikoi foton provokuese, burri i kthehet ashpër moderatores: Të të vijë turp!

Pëlqej
Moderatorja e njohur e emisionit "Thumb", Aulona Musta, ka publikuar pak më parë një foto nga pushimet në Kuba, duke i vënë flakën rrjetit e duke marrë qindra komente nga fansat.

Ajo ka pozuar e ulur buzë detit, teksa ndodhet me kurriz dhe këmbët hapur, ndërkohë që ka ekspozuar të pasmet shkruan xing.al.

Kjo pozë i ka bërë përshtypje ndjekësve, disa prej të cilëve e kritikojnë e të tjerë e lavdërojnë. Mirëpo, çfarë bie në sy është komenti i burri të Aulonës:

"Kanë të drejtë që habiten kaq shumë, se po të kishe dalë përballë do anullohej bytha nga mbrapa dhe do shndërrohej në një pjesë dinjitoze të trupit! Turp të kesh."- i shkruan ai me shaka.
Shtuar më 16/07/2018, ora 23:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori