Publikoi foton intime, Ermal Mamaqi pendohet (FOTO LAJM)

Pëlqej
Me anë të postimeve në rrjete sociale, Ermal Mamaqi tregon shpesh momente familjare me Amin, Joelin dhe Sian dhe kështu ka ndodhur edhe sot.

foto shihet Ami duke i dhënë gji vajzës dhe gjithashtu një buqetë e madhe lulesh.

“Lule për lulet e mia” shkruhej në fotonErmali më pas e hoqi nga Instagrami. Edhe pse ishte kujdesur që t`i mbulonte fytyrën Sias, sa duket Ermali është penduar.

Ndoshta ciftit i është dukur fotoja shumë intime për ta ndarë me publikun. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2018, ora 23:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori