Basha përgatitet për "17 Majin" e dytë dhe futjen në zgjedhje
Publikohet videoklipi i shumë pritur i Bebe Rexha (VIDEO)
Ditë më parë, Bebe Rexha ka publikuar projekti e ri ‘Last Hurrah’, shkruan Albeu.com

Ndërsa, tani këngëtarja shqiptare me famë botërore ka publikuar edhe videoklipin e këngës, shkruan Indeksonline.
Këtë e ka bërë të ditur vet 29 vjeçarja përmes llogarisë së saj në ‘Instagram’.

“Është këtu, videoklipi i këngës ‘Last Hurrah’ është zyrtarisht këtu”, ka shkruar Bebe.

Kënga e re e Bebes ndonëse e publikuar ka videoklip ka arritur të mbledh mbi 2 milionë klikime në ‘YouTube’ ndërsa tani videoklipi i shumëpritur është publikuar.

Ndryshe, Bebe dukej mahnitëse në videoklip dhe në formë të mire. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2019, ora 17:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori