Publikohet video, ish-banores së Big Brother i kapin gjoksin (VIDEO)
Pëlqej
Ish banorja e Big Brother Albania 9 ka habitur të gjithë me postimin e fundit të publikuar në Instagram.

Bëhet fjalë për Fjorentina Halilin, e cila brenda shtëpisë së Big Brother ishte e lidhur me Olsin, por që me të përfunduar loja, shumë shpejt gjithçka mes tyre mori fund.

Fjorentina shihet shpesh nën shoqërinë e Gentës, ish-banores tjetër të Big Brother, dhe Xhani Demikës, menaxheri i shumë yjeve të estradës.

Në një videopublikuar në Instagram të Xhanit, shihet teksa pozojnë bashkë me Fjorin, por në një moment Xhani i kap asaj gjoksin pa pikë problemi dhe gjithë këtë ata e marrin si me shaka.
Shtuar më 10/10/2018, ora 21:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori