Publikohen pamje nga festa e ditëlindjes së Nevinës (FOTO LAJM)

Nevina Shtylla është padyshim një nga moderatoret më të dashura nga të gjithë ne. Përveç se e talentuar, Nevina është dhe një vajzë shumë e bukur dhe e ëmbël.

Moderatorja ka festuar ditëlindjen e saj të 25-të. Të pranishëm në ditëlindjen e saj ishin, Fjoralba Ponari, Dj Sardi, Sara Kolami etj të cilët vendosën ta suprizojnë Nevinën me një tortë madhështore në të cilën shkruhej “E diell” dhe një urim shumë i ëmbël nga stafi.

Përveç urimeve dhe përqafimeve nga miqtë, ajo ka marrë dhe përqafimin më të ngrohtë nga qenushi i saj bardhosh.
Shtuar më 30/05/2019, ora 11:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori