Publikohen pamje nga fëmijërija e Dua Lipës, kuptohen qartë ndërhyrjet estetike (FOTO LAJM)

Dua Lipa momentalisht është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të famshme në botë.

Ylli kosovar që po ngjet shkallët e suksesit me projekte madhore artistike e me koncerte të shumta, ka postuar së fundmi disa imazhe të fëmijërisë së saj duke i dhwnw njw pwrgjigj të gjithë atyre që e kritikojnëse ka fryrë buzët.

Këngëtarja shkruan: Për njerëzit që thonë se po bëj fotoshop imazhet e mia si fëmijë për të bërë buzët e mia duken më të trasha janë të çmendur! Nuk mund të besoj se duhet ta mbroj veten!
Shtuar më 12/06/2019, ora 10:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori