Publikohen fotot e para zyrtare të dasmës mbretërore (FOTO LAJM)

Pëlqej
Në 19 maj aktorja Meghan Markle dhe Princi Harry kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.

Pamë shumë fotonuses së re, por tashmë Pallati Mbretëror ka shpërndarë disa foto zyrtare të dasmës së vitit.

Duket se ata kanë kapur momentet më të bukura të tyre. /albeu.com
Shtuar më 21/05/2018, ora 16:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori