Pse përfundoi në gjykatë Salsano Rrapi?
Duke parë tipin e tij sportiv, nuk do ta kishim menduar se Salsano Rrapin do ta shihnim ndonjëherë nëpër dyert e gjykatave.


Megjithatë, fansat dhe ndjekësit e moderatorit duhet të qetësohen sepse ai është paraqitur aty jo për veten, por për të mbështetur një të afërmin e tij i cili ishte arrestuar për drejtim mjeti në gjendje të dehur.

Por edhe pse i gjendur në rrethana dhe ambient serioz, Salsano nuk i ka lënë batutat e humorit.
Si përfundim, i afërmi i moderatorit është liruar me masën e “detyrimit për paraqitje”. /albeu.com/
Shtuar më 10/12/2017, ora 15:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori