Pse nuk e tregon burrin? Adelina jep përgjigjen epike
Pëlqej
Adelina Tahiri dhe Serjoza Marko kanë vetëm pak muaj që janë martuar dhe tashmë presin të bëhen prindër për herë të parë.

Duket se Adelina po e shijon cdo moment këtë shtatzani.

Ajo do të sjellë në jetë një djalë dhe momentalisht po shijon javët e fundit të pritjes së ëmbël.

E pyetur nga fansat se pse nuk e tregon burrin, Adelina ka dhënë një përgjigje epike.

"Burrin e kam marrë për vete dhe jo për ju", ka thënë ajo duke i lënë të gjithë pa përgjigje. /albeu.com/
Shtuar më 13/07/2018, ora 20:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori