Pse Elgiti s’e shoqëron nëpër evente? Klea përgjigjet troç
Asnjëherë Elgiti nuk e shoqëron Klean nëpër evente dhe kjo i kuriozoi që të gjithë.

Klea zakonisht thoshte se Elgiti po punonte por për ktë herë është përgjigjur troc.

E pyetur nga “Jo Vetëm Modë” përse endej e vetme në prapaskenat e 'Class Fashion Shoë', Klea nuk deshi t’ia qajë njeri hallin dhe është më shumë se e lumtur për mungesën e partnerit të saj. Dhe arsyen e tha njëherë e mirë!

Elgiti më do aq shumë, saqë do të më ketë vetëm për vete!” /albeu.com/

Shtuar më 02/06/2018, ora 19:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori