Pse Çani i puth femrat në buzë në emision? (VIDEO)
Moderatori i emisionit ‘Zone e Lire’, Arian Çani ka treguar arsyen se përse i puth femrat në emisionin e tij.

Çani tha se i puth femratemision vetëm se kjo gjë në hapësirat shqipfolëse konsiderohet "jashtë mode".

I ftuar në EliteZone, Çani nuk e ka mohuar edhe se e bën edhe për pak show dhe gjithashtu i shijon disi puthjet e vajzave. /Albeu.com/
Shtuar më 07/05/2016, ora 23:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori