Provokon Melinda Ademi, shfaq të pasmet (VIDEO)
Reperja Melinda Ademi po vazhdon të jetë aktive me prurje të shumta muzikore dhe gjithandej koncerte në mbarë trevat shqiptare.

Shpesh, ajo komentohet edhe për imazhet e shumta që ndan me ndjekësit në rrjetet sociale.

Së fundmi, Melinda publikoi një video provokuese për fansat e saj, ku shfaqej bashkë me një shoqe në bikini.

Vajzat kanë bërë lëvizje provokuese para kamerës, ndërsa kanë vënë në pah të pasmet e tyre atraktive.

Video në fjalë është komentuar shumë nga fansat, ndërsa nuk kanë munguar edhe komplimentet për linjat trupore të saj.

"Pika pika" mban titulli projekti i fundit muzikor i reperes, i cili është pritur mirë nga fansat e saj.
Shtuar më 02/08/2019, ora 23:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori