Provokimi i radhës nga Rihanna (FOTO LAJM)

Në një shërbim fotografik për revistën e re “TUSH”, Rihanna ka provokuar egër me pamjen e saj. Me flokë të hirta dhe në mes të natyrës së egër, e veshur me veshje lëkure, me pupla dhe gëzof, 26 vjeçarja shfaqej në një version ndryshe.

Ndryshimi ishte drastik, e ndërsa edhe ky stil i përshtatej mësë miri, teksa kohët e fundit është parë e shkujdesur me rrobat e saj.

Edhe në këtë set profesional nuk kanë munguar provokimet e saj teksa pozonte. /albeu.com/

Shtuar më 11/09/2014, ora 17:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori