Projekti i ri ribashkon "Desntiny’s Child" (FOTO LAJM)

Duke plotësuar dëshirën e miliona fansave të grupit, janë ribashkuar vajzat e grupit të famshëm "Destiny’s Child", Beyonce, Kelly dhe Michelle, për realizimin e videos së re të Michele Williams.

Në emisionin “Goodmorning America”, është prezantuar video-ja, ndërsa Michelle ka deklaruar se ishte shumë e emocionuar që mikeshat e saj e mbështetën në realizimin e kësaj kënge, “Say Yes”. Beyonce së bashku me Kellyn, kënguan në “back voice” ndërsa Michelle, ishte në qëndër të këngës. /albeu.com/
Shtuar më 19/06/2014, ora 16:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori