Projekte të reja nga Ed Sheeran dhe David Guetta
Ed Sheeran dhe David Guetta do të bashkëpunojnë për projekte të reja. Këngëtari i hitit “Give me Love” konfirmoi se po punon me DJ francez në këngë të reja, por nuk ka bërë publike planet për projektet e ardhshme.

“Dy ditë më parë, unë kam regjistruar dy këngë me David Guettan dhe për disa njerëz të tjerë dhe për ne. Ndoshta do të bëjmë ndonjë gjë edhe për mua gjatë ditëve në vijim”, ka thënë Ed Sheeran. /albeu.com/
Shtuar më 27/08/2014, ora 12:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori