Probleme me ligjin? Loredana sapo u surprizua nga policia e Kosovës (FOTO LAJM)

Përveç hiteve të ndryshme muzikore që ka sjellë, emri i Loredanës është lakuar shpesh dhe për problemet me policinë në shtetin zvicerian, aty ku historia me zonjën Petra mori vëmendjen maksimale të gjithë mediave.

Ndonëse emri i reperes ka qenë i lidhur jo fort mirë me policinë në Zvicër, duket se me policinë në Kosovë Loredana gëzon një lidhje shumë të mirë. Ajo ka ndarë medaljen që ka marrë nga autoritetet e Kosovës, duke falenderuar publikisht emrin që ia ka dorëzuar.

Pak javë më parë, Loredana ndau një foto me zonjën Petra ku dukeshin të dyja të qeshura duke treguar se problemet kanë mbetur pas në të shkuarën dhe tani edhe situata në Zvicër është qartësuar.

Shtuar më 03/11/2020, ora 15:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori