Pritja e ëmbël, Floriana Garo poston foto e bukur si asnjëherë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Moderatorja e njohur Floriana Garo është në pritje të fëmijës së saj të parë. Floriana dhe Enesi shumë shpejt do të bëhen prindër të një vajze.

Me siguri ata mezi po presin të mbajnë në duar të voglën e tyre. Teksa ditët kalojnë Floriana mesa duket ka filluar përgatitjet për ardhjen në jetë të bebit.

Ajo edhe pse në pritje të ëmbël nuk ngurron së postuari fotografi në rrjetet sociale ku si githmonë duket shumë në formë dhe tërheqëse. /albeu.com/
Shtuar më 19/01/2018, ora 22:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori