Nata e dytë e Këngës Magjike, ja ish-partnerët që i bën bashkë spektakli
Mbrëmja e djeshme ishte gjysmefinalja e parë e Këngës Magjike dhe duhet thënë se pati mjaft emocione.

Arditi prezantoi krah Bora Zemanit dhe Klaudia Pepas, ndërkohë që pati një pjesë interpretimesh edhe nga artistët e rinj.

Por ajo që nuk kemi kuptuar është se në skenë mbrëmjen e sotme do të ketë përballje mes 3 ish-cifteve të showbizit.

Flori Mumajesi dhe Orinda Huta

Klaudia Pepa dhe Albi Nako

Mc Kresha dhe Rozana Radi

Sesi do të reagojnë e presim edhe këto dy netë, pasi mbrëmjen e djeshme u shmangën takimet. /albeu.com/
Shtuar më 06/12/2018, ora 23:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori