Prit pak? Këto janë pozat më të shëmtuara në botën e modës

Sidomos ditëve të sotme është e vështirë që të mos shohësh cdo lloj fotografie apo cdo lloj vajze të bëhet modele.

Në një larmishmëri racash, formash, peshash dhe sigurisht pozicionesh, modeletfotot e galerisë do t'ju skrijnë së qeshuri.

Më shumë sesa profesionale, fotot duken qesharake dhe vajzat duhet të kenë qarë pas shkrepejeve. /aalbeu.com/
Shtuar më 12/10/2019, ora 15:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori