Prindër të dy djemve, Sara Hoxha i kërkon një vajzë Ledionit

Çifti shumë i dashur për publikun, Sara dhe Ledioni janë prindër të dy djemve, London dhe Roman. Më i vogli erdhi në jetë në tetor të vitit që lamë pas dhe trashëgimtarja e Top Channel-it herë-herë publikon momente pranë tyre në rrjete sociale.

Vetëm së fundmi, ajo ka ndarë një foto nga dhoma e ndenjes, ku shihet Londoni dhe Ledioni duke parë futboll.

Duke qenë se shtëpia e saj është e mbushur me djem, Sara ka shprehur publikisht dëshirën e të pasurit një vajzë.

“Kam vërtetë nevojë për një vajzë këtu”, ka shkruar ajo krahas fotos, fjali e cila duket dhe si një "kërkesë" për të shoqin.

Shtuar më 15/11/2020, ora 20:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori