Prindër të ardhshëm, Gigi publikon si rrallëherë foto intime me Zayn (FOTO LAJM)

Modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik kanë konfirmuar në muajin prill se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

E modelja së fundi, në Instagram ka publikuar një fotografi ku shihet duke u puthur me të dashurin e saj Zayn ku duken mjaft të lumtur dhe kjo foto ka lumturuar pa masë ëdhe ndjekësir e fansat e çiftit.

“Babai i dashur”, ka shkruar ajo sipër fotografisë.

Dyshja tentojnë që jetën private ta mbajnë larg vëmendjes së publikut dhe nuk publikojnë shpesh fotografi me njëri-tjetrin.

Shtuar më 01/08/2020, ora 15:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori