Prindër së shpejti, Sara tregon momentin kur i tregoi Ledrit për lajmin
Siç tashmë dihet, Sara Hoxha dhe Ledri Vula do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Sara është në pritje të një vajze dhe këto janë ditët e fundit të shtatzënisë.

Së fundmi, ajo ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit në Instastory. Një ndër to e ka pyetur se si ia ka dhënë Ledrit lajmin e shtatzënisë. Bukuroshja ka treguar se në ato momente ndodhej në Gjermani dhe ia ka thënë me video-call.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet e emocionuar duke komunikuar me Ledrin.

"Jo ashtu siç kam menduar gjithmonë që do të ndodhte. Isha në Gjermani kur e kam marrë vesh dhe më duhej të ja tregoja ndërmjet telefonit me kamera", ka shkruar Sara.

Shtuar më 29/11/2020, ora 19:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori