Prindër kujdes! Fëmijëve tuaj po u servirin përmbajtje pornografike, por ju s'e dini (FOTO LAJM)

Prodhuesit e mëdhenj të filmave vizatimorë janë akuzuar vazhdimisht për futjen e mesazheve subliminale në filmat për fëmijë.

Shpesh këto akuza janë kaluar si teori konspiracioni, por në disa raste të paktën askush nuk ka mundur t'i mohojë, përcjell Albeu.com.

Një formë penisi që shfaqet pa arsye apo forma të tjera me natyrë seksuale janë të përfshirafilmat për fëmijë duke rritur nevojën që prindërit të jenë më të kujdesshëm se çfarë shohin të vegjlit e tyre.

Për më tepër, ndiqni galerinë që shoqëron këtë lajm dhe vendosni ju nëse ju duken apo jo problematike. /albeu.com/
Shtuar më 05/03/2018, ora 14:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori