Princit Harry po i bien flokët, ja kush e pengon të mbjellë kokën
Prince Harry dhe Meghan Markle do ta kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë në maj të vitit 2018.

Kjo është bërë e ditur nga “Kendington Palace” vetëm një ditë pasi është njoftuar për fejesën e tyre.

Por si duket prncit i është shfaqur një problem.

Princi Harry, të cilit po i bien flokët, do të shpenzojë 50.000 funte (57.000 euro) për transplantimin e flokëve.

33-vjeçari ka vendosur të bëjë një ndërhyrje të ngjashme me Wayne Rooneyn, në mënyrë që ta mbulojë kokën me flokë.

Miqtë e ngushtë të Princit janë betuar se do ta mbajnë të fshehtë këtë gjë, ndërsa e fejuara Meghan Markle e mbështet shumë këtë ide.

Mirëpo, për t’iu nënshtruar ndërhyrjes, Harry duhet të marrë lejë nga familja e tij mbretërore dhe ai ka vendosur që të kërkojë leje për t’iu nënshtruar procedurës.

Sdoqoftë, atij i është kërkuar që të presë deri pas martesës me Meghan që do të ndodhë në muajin maj, në mënyrë që të mos bëhen kryetemë flokët e tij të mbjella.

Harry e di se me genet familjare do të humbë shumë flokë në vitet në vijim. Vëllait të tij, William, tashmë po i bien shumë flokët”.

“Ai është vërejtur në shumë paraqitje me Meghan se në majë të kokës dhe në pjesën e pasme, zona pa flokë po bëhet gjithnjë e më e madhe”.
“Duke qenë një Princ modern, dëshiron të duket i ri sa më gjatë që është e mundur”, ka thënë një burim, citon Daily Star. /albeu.com/
Shtuar më 29/01/2018, ora 11:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori