Princi ndez sherrin: Familja që nuk e pati kurrë
Princ Harry ka ndezur një përplasje mes tij dhe familjes së të fejuarës, aktores Meghan Markle.

Duke folur për Radio 4, princi britanik tha se e fejuara e tij kaloi një Krishtlindje fantastike pranë familjes mbretërore.

Ai tha se familja e tij ishte e lumtur që 36-vjeçarja ishte pranë tyre.

“Ne jemi familja që nuk e pati kurrë,” tha Harry.

Por këto komente kanë sjellë zemërimin e gjysmë-motrës së aktores, Samantha.

Ajo ka kritikuar deklaratat e 33-vjeçarit.

“Në fakt Samantha e ka një familje të madhe, që ka qenë dhe është gjithmonë pranë saj. Shtëpia ishte shumë normale. Kur babai dhe Doria u divorcuan, ne e bëmë që të ndjehej sikur kishte dy shtëpi.

Askush nuk ka pasur probleme. Familja e Meg është e kompletuar me motrën, vëllain, hallat, xhaxhallarët, kushërinjtë dhe ai që mban të ngjitur fort familjen është babai ynë fantastik vetësakrifikues. Martesa thjesht do e zgjerojë më shumë familjen.

Ajo ka një familje të madhe. Gjithmonë e ka pasur. Babai ynë është fantastik dhe sakrifikon shumë”. /albeu.com/
Shtuar më 28/12/2017, ora 11:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori