Princi Leka dhe Elia Zaharia së shpejti prindër
Princi Leka dhe Elia Zaharia së shpejti do të bëhen prindër.
Lajmi i gëzueshëm i mbajtur sekret nga trashëgimtari i fronit mbretëror është zbuluar përmes kësaj fotografie, e cila tregon sensualitetin prej nëne të Elia Zaharisë.

Ky është fëmija i parë në të dy familjet, si në atë ë Lekës dhe në të Elias, e gëzimi padyshim është i madh. Burime, të mediave në Shqipëri, thonë se çifti do të kishte dashur që mbreti Leka I të ishte gjallë, për të shijuar lindjen e nipit, por fatkeqësisht ai u nda nga jeta vetëm pak muaj më parë.

Historia e dashurisë mes Lekës dhe Elias ka nisur vite më parë, atëherë kur vajza e Yllka Mujos, jetonte mes Shqipërisë edhe Francës, dashuri e cila e bëri të vendoset përgjithmonë në Tiranë, në Pallatin Mbretëror ku jeton me të fejuarin e saj.

Aktualisht mbreti Leka i Riu, punon si këshilltar i Ministrit të Brendshëm, por merret paksa edhe me punët e Partisë së Legalitetit, ndërsa Elia duket se për momentin po kujdeset për veten dhe qenien e dashur që rritet brenda saj, ndërsa para vdekjes së mbretit ka pasur angazhimet e saj në Teatër. Shpresojmë që çdo gjë të shkojë mbarë për çiftin simpatik dhe mungesa e Lekës I të zëvendësohet shpejt me një dashuri të re, fëmijën e tyre.
Shtuar më 19/05/2012, ora 20:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori