Princi i Dubait mahnit rrjetin, hedh fotot luksoze (FOTO LAJM)

Princi i Dubai Hamdan bin Muhamed Al Maktoum mund të jetë njëri nga njerëzit më të pasur në botë, por këto fotografi mahnitëse të Dubai që ai i ka bërë janë absolutisht të bukura.

Ai kohët e fundit shpërndau një pamje spektakolare me 4 milionë ndjekësit e tij, që shfaq qytetin sipër reve.

Fotografia u bë nga ndërtesa më e lartë në botë – Burj Khalifa – dhe duket sikur diçka nga ndonjë film sci-fi.
Shtuar më 01/09/2018, ora 00:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori