Princ Herry bën atë që shumë pak meshkuj do guxonin, fton ishin në dasmë
Chelsy Davy dhe Cressida Bonas janë dy prej femrave me të cilat Princ Herry ka pasur lidhjet më serioze përpara se të takonte dashurinë e jetës, aktoren Meghan Markle.

Lidhja e princit me vajzat ka qenë serioze dhe me njërën prej tyre ruan ende miqësi. Chelsy Davy do të jetë pikërisht ishi që princi do të ftojë në dasmën e tij në maj, ndërsa me Cressida-n duket se nuk ka edhe aq marrëdhënie të mira.

Princi dhe Chelsy kanë mbetur shokë të mirë për një kohë të gjatë pasi i dhanë fund lidhjes së tyre. Ata komunikojnë ende.”- janë shprehur burime pranë pallatit mbretëror.

Harry dhe Davy kanë qëndruar bashkë që nga 2005-2010, por diçka nuk shkonte tek ata si çift.

“Ishte një lidhje që i kishte të gjitha brenda. E çmendur dhe e frikshme. Ndonjëherë aspak komode. Shpesh herë ndihesha në vështirësi, nuk mund të fuksiononim si çift. Do të jemi shumë shokë të mirë besoj.”- është shprehur ish-i i princit kur lajmi i ndarjes u bë publik.

Ndonëse ajo ishte e dashura e tij për 5 vite me radhë, Meghanin s’e shqetëson aspak prania e saj në dasmë. Për të ështe thjesht një e ftuar më shumë. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2018, ora 09:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori