Prifti godet me shpulla fëmijën, modelja shqiptare reagon e indinjuar (VIDEO)
Videoja ku një prift godet me shuplakë fëmijën gjatë pagëzimit nuk ka mbetur pa rënë në sy të gjithë mediave botërore.

i gjithë rrjeti ka shpërthyer në indinjatë kundrejt këtij gjeësti, dhe për këtë ka reaguar dhe modelja shqiptare Emina Cunmulaj.

Në një postim në Instastory, teksa publikon fotot e priftit shkruan:

"Do e godisja me grusht në fytyrë dhe do ja nxirrja dhëmbët nga goja. Më vjen për të vjellë”. /albeu.com/

Shtuar më 21/06/2018, ora 16:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori