Prezantuesja në Eurovizion, kërkesë publike Eugentit: Bëj tatuazh emrin tim
Pëlqej
Eugent Bushpepa pati një performancë të shkëlqyer mbrëmjen e sotme në Eurovizion.

Prezantuesja e Eurovision 2018, Filomena Cautela i është drejtuar ekipit të Shqipërisë duke bërë një bisedë të shkurtër.

Ajo iu drejtua Eugentit duke i thënë se ka shumë tatuazhe të bukura dhe duke i bërë një kërkesë publike.

Filomena Cautela: Ti ke tatuazhet më të bukura që kam parë ndonjëherë! Këtu kam tatuazhin tënd më të ri, emrin tim.

Eugent Bushpepa: Do ta mbaj në zemër. /albeu.com/
Shtuar më 08/05/2018, ora 23:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori