Prej vitesh jeton në Spanjë, Ornela Bregu tregon shtëpinë luksoze (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kanë kaluar disa vite që kur moderarorja shumë e dashur, Ornela Bregu u arratis nga Shqipëria për të jetuar në Spanjë.

Dhe pse është shprehur se i mungon Shqqipëria, mesa duket atje ka një jetë mjaft aktive dhe shoqërore shkruan albeu.com.

Ndërsa sot ajo ka ndarë me ndjekësit në Instagram një video ku tregon pamje nga shtëpia.

Moderatorja shfaqet duke marrë rreze dielli në shezlon, pranë pishinës, në një ambient të rrethuar me pemë dhe në shoqërinë e qenit të saj. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2018, ora 23:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori