Prej vitesh e shohim në ekran, sa vjeç mbushi Çani?
Arjan Canin e shohim prej kaq vitesh në televizion saqë duket sikur ka qenë gjithnjë aty.

Edhe ditëlindjen e tij ai sot e ka festuar në Zonë e Lirë.

Ai ka lindur në vitin 1968 dhe pikërisht sot më 4 maj ka mbushur gjysmë shekulli, duke rrumbullakosur kështu 50 vite.

I ftuar në emisionin e tij për të festuar ditëlindjen ka qenë edhe regjisori i njohur Altin Basha. /albeu.com/

Shtuar më 04/05/2018, ora 22:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori