E FUNDIT/ Plagoset me pistoletë silenciator një person pranë piramidës
Prej muajsh në kërkim, si duket Elvana Gjata nuse
Filmi "Dy gisht mjaltë" do të vijë së shpejti në të gjitha kinematë shqiptare.

Protagoniste në film është Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi, i cili ka lajmëruar në rrjete sociale se shumë shpejt do të vijë filmi i ri.

Ndërkohë këngëtarja është shpallur prej disa kohësh në kërkim për shkak të masakrës që ndodhi në Ish-Bllok ku u përfshi edhe i dashuri i saj Ervin Mataj.

Në një nga skenat e filmit, Elvana shfaqet nuse vetëm në një sekondë, dhe të gjithë mesi po presin si duket këngëtarja me fustan të bardhë. /albeu.com/
Shtuar më 24/11/2018, ora 16:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori