Prej kohësh në një lidhje, e habitshme sa vite më i madh është Genci se Eni
Eni dhe Genc prelvukaj kanë vetëm pak ditë që kanë publikuar bashkëpunimine tyre të parë.

Ndërkohë për ata dy flitet sekanë prej disa kohësh në një lidhje edhe pse nuke kanë pranuar asnjëherë.

Edhe pse që të dy shumë të përshtatshëm dhe të bukur, ata kanë goxha një diferencë në moshë.

Mirëpo, duket se dashuria e tyre nuk i njeh fare 14 vite që dyshja i ka në mes. /albeu.com/
Shtuar më 09/04/2018, ora 23:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori