Prapaskenat e “Fate të kryqëzuara” (VIDEO)

#paramparça

A video posted by Erkan Petekkaya (@erkanpetekkaya) on

Mediat turke i kanë kushtuar vazhdimisht shkrime profilit të aktorit Erkan Petekkaya dhe dashurisë së tij për familjen, duke e konsideruar si një prej personazheve më të dashur të publikut edhe në botën virtuale.

I njohur për rolin e Xhihanit tek seriali “Fate të kryqëzuara”, ai vijon ende me një sukses të garantuar.

Aktualisht aktori është duke xhiruar seritë e reja të “Fate të kryqëzuara”, siç duket edhe në videon në fjalë. /albeu.com/
Shtuar më 22/06/2016, ora 17:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori