Pra, Luana paska harruar të publikojë fotot më të nxehta nga Dubai (FOTO LAJM)

Vitin 2020 motrat Vjollca refuzuan ta presin në të ftohtin e Shqipërisë, kështu që zgjodhën ta presin duke u ekspozuar në diellin e nxehtë të Duabit.

Por, kur të gjithë u përgatitën të shihnin foto me bikini në mes të janarit, Luana dhe Marina nuk jua dhanë këtë kënaqësi.

E mesaduket Luana qenka bërë pishman dhe së fundmi ka publikuar disa fotonxehta nga ditët që kaloi në Dubai me Marinën Getoarin dhe Krenarin

"Kam harruar të publikoj këtë foto", shkruan Luana./albeu.com
Shtuar më 27/01/2020, ora 11:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori