Pozon plot stil në rrugët e Londrës, por e dini sa kushton veshja e Lorit? (FOTO LAJM)

Lori Hoxha bën një jetë si në përralla dhe kjo duket në pushimet apo tek veshjet e saj.

Ajo pëlqehet shumë nga femrat për stilin e veshjes së saj.

Por duket se një veshje e saj në rrugët e Londrës ka kushtuar tepër, pasi lori është veshur me firmën e njohur Gucci.

E veshur me një rozë dominante ajo duket plot stil. Duket se e gjithë veshja e saj ka kushtuar rreth 1607 euro. /albeu.com/
Shtuar më 11/05/2018, ora 10:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori