Pozon joshëse nga shtrati, ndjekësit i sulen Xhensilës: Kshu flini ju VIP-at (FOTO LAJM)

Ajo numëron më shumë se 1 milion ndjekës dhe padyshim fotot e Xhensila Myrtezajt janë ndër më të kometuarat.

Ajo ka pozuar së fundmi nga shtrati me rrobdeshambër duke i uruar natën e mirë ndjekësve.

Por kto të fundit nuk e kanë pritur edhe aq mirë pasi make up-i i rënduar i këngëtares u ka "prishur terezinë".

"Pse kështu me makijazh flini ju VIP-at gjumë?", është një ndër komentet e shumtë të cilët e kritikojnë këngëtaren për tualetin.

Por sigurisht fansat i kanë dalë në mbrojtje Xhensilës duke u shprehur se të gjitha vajzat duan të bëjnë foto me make up nga shtrati./albeu.com/
Shtuar më 08/10/2020, ora 10:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori