Pozoi për revistën erotike, Aurela Hoxha publikon fotografitë (FOTO LAJM)

Aurela Hoxha është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar.

E përfolur për linjat e saj fizike, ndërhyrjet e mundshme estetike, por edhe për pjesëmarrjen në evente të huaja ku ka takuar shpesh emra të njohur botëror, ajo ka mbledhur në rrjetet sociale mijëra ndjekës.

Aurela Hoxha është duke pozuar në një revistë spanjolle mjaft të njohur.

“Belledejour”, përkufizimi i së cilës në faqen e Instagramit është:“Kryevepër e Erotikës”.

Sot ajo ka postuar vetëm disa nga punët e përfunduara , ku ajo duket me të brendshëm dhe shumë tërheqëse. /albeu.com/
Shtuar më 18/02/2018, ora 18:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori