Poza e çuditshme me këmbët lart, kështu e nisi vitin Klaudia Pepa

Gjatë vitit 2018 balerina Klaudia Pepa, e cila aktualisht e vijon karrierën në Itali ka publikuar shumë foto apo video provokuese me lëvizjet e saj.

Por mesa duket edhe vitin 2019">2019 balerina e njohur e ka nisur me një foto tejet provokuese dhe sensuale.

Në këtë foto ajo shfaqet me këmbë lart ku i bien në sy të pasmet. Krahas fotos ajo ka shkruar: “Ja kështu e nisa 2019">2019” shkruan ekspres.

Duket se Klaudia është duke përgatitur një surprizë për ndjekësit dhe pritet ta shohim së shpejti.
Shtuar më 05/01/2019, ora 17:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori