Postoi foto me flamur nga Honoluluja, Besi kap gafën e Blendi Fevziut

Blendi Fevziu bëri bujë me foton e tij nga Hawaii ku nxorri flamurin shqiptar dhe uroi shqiptarët kudo që ndodhen.

"Gezuar 106 vjetorin e Pavaresise. Gezuar festen e flamurit!" ka shkruar Blendi krah postimit të tij në Instagram.

Por Bes Kallaku i ka bërë një koment komik, duke i shkruar se ai flamur që ka në dorë është prodhim kinez.

Ky fakt është komentuar gjerësish, pasi ky flamur që nuk tregon simbolin tonë të vërtetë gjendet masivisht në pikat e shitjes.
Shtuar më 30/11/2018, ora 08:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori