Postimi i fundit i Adele merr vëmendjen e të gjithëve (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

3 days to go ♥️

A post shared by Adele (@adele) on

Pak para performancave që do të sjellë në skenë shumë shpejt, Adele ka ndarë një foto në llogarinë e saj ku shfaqet e gjitha e veshur ne xhins.

“3 ditë të mbetura”, ka shkruar Adele krah postimit të fundit në ‘Instagram’ ku shfaqet e veshur me xhinse dhe xhaketë xhins me flokët e kapur dhe maskën e vënë.

Menjëherë pas këtij postimi fansat kanë lënë një sërë komentesh duke e pyetur Adele se kur do ta publikojë albumin e radhës muzikor.

Ylli ndërkombëtar nuk ka zbuluar asnjë detaj, ndonëse ndjekësit po presin prej kohësh të dinë se kur do të vijnë këngët e reja të saj.
Shtuar më 22/10/2020, ora 23:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori