Poni sjell këngën e re me këngëtarin e njohur (FOTO LAJM)

Këngëtarja labe Poni ka njoftuar se do të sjell për publikun këngën e saj më të re. Por duket se kënga e saj do të vijë në duet.

Por nga publikimi isaj duket se ëhtë pikërisht Irkenc Hyka, një nga më të peferuarit për momentin.

"Dashni E Vjeter" pritet të jetë dhe titulli i këngës. /albeu.com/


Shtuar më 16/05/2018, ora 13:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori