Polici ndalon supermodelen në rrugë për një "selfie" (FOTO LAJM)

Të bësh një "selfie" është trendi më i fundit dhe për këtë çdo person do të sakrifikonte të bënte një të tillë dhe ta postonte në rrjetet sociale.

Ka qënë supermodelja Cara Delevinge e cila është ndaluar nga policia, për të realizuar një foto. Cara është ndaluar nga policia në New York për të bërë një "selfie", e cila e ka pranuar me kënaqësi. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2014, ora 15:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori