Po shkonte për të parë finalen, si humbi jetën aktori i njohur i "Ertugrul" (VIDEO)
Pëlqej
Ai ishte shumë i apasionuar pas shpejtësisë dhe motorçikletave por ky pasion iu bë shkak edhe të humbiste jetën.

Aktori i njohur i serialit "Ertugrul" humbi jetën mbrëmjen e së shtunës për shkak të një aksidenti me motoçikletë në autostradë teksa po shkonte për të parë finalen e UEFA Champions League mes Liverpool dhe Real Madrid, shkruan Albeu.com.

Për arsye ende të paqarta motorçikleta e tij u përplas në rrugë duke mos i dhënë mundësi mjekëve që të bënin më tej.

Pavarësisht se u dërgua shpejt në spital, ai nuk mundi të shpëtojë.

Oziri luante në serialin "Ertugrul" në rolin e Goktug, një ushtar besnik e Sadetin Kopekut. /albeu.com/
Po shkonte për të parë finalen, si humbi jetën aktori i njohur i "Ertugrul" (VIDEO)

Shtuar më 28/05/2018, ora 09:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori