Po ndahet nga Kanye West? Kim Kardashian reagon për herë të parë (FOTO LAJM)

Përgjatë ditëve të fundit, ylli i "Keeping up with the Kardashians", Kim Kardashian dhe bashkëshorti, Kanye West janë përfolur për ndarje.

Dyshja e kanë kaluar karantinën me njëri-tjetrin dhe fëmijët e tyre, por mediat e huaja raportojnë se kjo ka bërë që çifti të diskutojnë shpesh, aq sa është aluduar dhe për divorc.

Mirëpo këtyre aludimeve iu ka dhënë fund vetë Kimi. Së fundmi ajo ka publikuar dy foto krah partnerit në rrjete sociale, në njërën prej të cilave shihen duke u përqafuar.

Dyshja e kanë kaluar bashkë fundjavën dhe siç duket nuk kanë ndërmend t'i japin fund.

Shtuar më 29/06/2020, ora 23:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori