Po lulet në dasmën e Jonidës kush i kapi? Një VIP tjetër e ka radhën për tu martuar (VIDEO)
Dasma e Jonidës dhe Besnikut është padyshim një ndër dasmat më të veçanta që këni parë.

Si çift artisësh që është, ata ishin kujdesur për çdo detaj në mënyrën më ndryshe të mundshme.

Te ftuar vip dhe familjarë e ndezën atmosferën duke e shijaur në maksimum por mbi të gjitha nusja dhe dhëndri ishin në super formë.

Tani rradhën e kanë lulet.

Siç e do zakoni nusja kthehet me shpinë nga dasmoret beqare për ti hedhur atyre buqetën me lule. Ajo që e kap buqetën ka rradhën për tu martuar pas një viti.

Fatlumja e dasmës se Jonidës ishte gjithashtu një aktore, Olta Daku.

Olta festoi si e çmendur kapjen e luleve dhe në humor e sipër ftoi të gjithë dasmorët e dasmës në fjalë për të shkuar në dasmën e saj vitin e ardhëm./albeu.com/
Shtuar më 15/09/2019, ora 15:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori