Po ju mashtrojnë, detaji që tregon se Ronela dhe Zerka janë bashkë (FOTO LAJM)

Ronela Hajati dhe Young Zerka janë çifti i shumë përfolur mediatikisht për një mardhënie të mundshme me njëri-tjetrin.

Prej kohësh mediat këmbëngulin se dyshja është në një lidhje, por si Ronela ashtu dhe Zerka vazhdojnë ta mohojnë publikisht.

Pak minuta më parë këngëtarja ka publikuar një foto teksa drekonte në një restorant pranë stacionit të trenit në Tiranë.

Më saktë direkt poshtë pallatit ku jeton Young Zerka.

Me shumë mundësi Ronela ka bërë një xhiro nga shtëpia e Zerkës, por asgjë nuk është e sigurt./albeu.com/

Shtuar më 17/10/2019, ora 16:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori