“Po ça je ti mi goc”, këngëtarja e njohur reagon për Klaudian Pepën

Ndarja e Albi Nakos dhe Klaudia Pepës ka qenë një nga më të bujshmet në shoëbiz-in shqiptar.

Megjithatë edhe pas ndarjes ata vendosën të mos mbanin inate me njëri-tjetrin, madje Klaudia tashmë e quan Albin si vëllain e saj të madh.

Pas ndarjes të dy ata janë përfolur për marrëdhënie me të tjerë, por asnjëri dhe as tjetri nuk kanë pranuar asgjë.

Ndërkohë Klaudia vazhdon publikon fotot e saj provokuese dhe këtë herë ka marrë shumë komplimenta.

Por këtë herë mes shumë komplimentash ajo ka marrë një reagim dhe nga këngëtarja Elhaida Dani, e cila ka mbetur e mrekulluar me postimin e balerinës.

“Po ça je ti mi goce”, ka komentuar këngëtarja në postimin e balerinës. /albeu.com/
Shtuar më 25/07/2018, ora 19:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori